EestiEnglishRussian

Saame tuttavaks – Viljandi Humana

2. aprillil tähistab Viljandi Humana 12 tegevusaasta täitumist.

Pood avati 2.04.2012 Männimäe keskuse teisel korrusel. 2019. aastal kolis kauplus esimesele korrusele. Sellega seoses on tore lugu kliendist, kes andis infot, et pood oli 12 minutit enne sulgemisaega juba kinni, turvakaamerad näitasid, et pood oli avatud. Peale väikest uurimustööd selgus, et klient otsis poodi jätkuvalt II korruselt, pool aastat hiljem seal aga teavitust enam uksel ei olnud. Segadus lahendatud, õige suund kätte leitud ning uued külastused ootamas.

2021. aastal suurendasime kaupluse müügisaali ning Viljandi Humanast sai Eesti suurim Humana 2 kauplus. 2024. aprillikuu seisuga on Viljandi poest suurem vaid Õismäe Humana. Laienemise tulemus on ka tunduvalt suurem kodukaupade valik – selles on Viljandi kõigi Humana kaupluste seas esikohal.

Viljandi Humana üheks tunnuseks on kahtlemata imelised dekoratsioonid, mida kliendid endalegi koju tahaksid. Meeleolu hoidmiseks me poodide dekoratsioone siiski ei müü, aga soovitusi, kust need pärit, võime küll anda.

2023. aastal uuendati Männimäe keskust ning muuhulgas sai Humana välisfassaadile uue ilmega valguskastid. Nüüd on meid näha igast suunast.

12 aastaga on muutunud nii mõndagi, näiteks algusaastatega võrreldes on klientide seas aina enam noori. On näha, et taaskasutus on noorte seas moes. Kuid üks alussammas on jäänud muutumatuks – teenindaja Karin on töötanud Viljandi Humanas avamisest alates.

Google hinnangute põhjal võib öelda, et klientidele kauplus meeldib:

  • Väga hea võimalus hea raha eest häid riideid soetada
  • Taaskasutuse poed on alati vajalikud.
  • Saan alati midagi mida vaja.
  • Hää koht

Ainus hüüdnimi, mille ajalooannaalidest välja kaevasime, on samuti täitsa tore – Viljandi Stockmann. Seda, kas hüüdnimi tänaseni käibel, teavad Viljandi inimesed ise ehk kõige paremini.

×

Liitu meie uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab infot meie pakkumiste kohta.