EestiEnglishRussian

Saame tuttavaks – Rakvere Humana

Rakvere Humana avati 29. juulil 2019. Sel suvel tähistab kauplus viiendat sünnipäeva.

Rakvere Kroonikeskuses asuval Humana poel ei ole küll jutustada põnevaid lugusid kolimistest või asukoha muutustest, kuid tegelikult sobibki heale kauplusele stabiilne asukoht. Ainus suurem muutus toimus peagi peale avamist, kui kaupluse laoruume suurendati – et ikka rohem kaupa saaks ette valmistada ning müügisaali välja panna – ning sellega seoses muutus kaupluse sissepääsu asukoht. Fotol vana sissepääs.

Kui uurisime Facebooki kaudu klientidelt, kuidas nemad Rakvere Humana poodi kutsuvad, selgus, et poel on mitmeid toredaid ja isegi veidi krüptilisi hüüdnimesid. Näiteks RAHU ehk Rakvere Humana. Keskuse järgi hüütakse poodi ka Krooni Humanaks.  Mida võiks tähendada aga hüüdnimed Rakik, Ramana  või Raksu? Võta aega mõistatada ning vaata tähendust artikli lõpust 😊

Kliendid on kauplusel muidugi parimad. Kes tervituse asemel õnne ja rõõmu soovib, kelle tervituseks on “tere, päiksekiir!”, kes kiidab suurepäraseks nii poe kui teenindajad. Töötajatele tuuakse aegajalt kommi, šokolaadi ja vahel isegi metsaande. Kindlasti peab eraldi välja tooma ka kliendi, kes toodetega tutvudes nii muuseas kingariiuli ja kotinagi korda seab. Aitäh!

Vahetult enne koroonapiirangute algust jagasime iga ostuga aktiivselt  ostutšekke, et peale piirangute lõppu saaks tšekilt vaadata, kuhu tagasi tulla.

Hüüdnimede šiffer

  • Rakik = Rakverest ikka kõike!
  • Ramana = Rakvere Humana
  • Raksu = Rakvere ehk Raksu Humana
×

Liitu meie uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab infot meie pakkumiste kohta.