EestiEnglishRussian

Saame tuttavaks – Narva Humana

Narva Humana tähistab märtsis lausa kahte sünnipäeva. Esmalt avati Narvas Humana kauplus 7. märtsil 2011. Vahemikus 7.03.2011-8.03.2022 tegutses Narva Humana Kerese keskuses. Seejärel kolis pood Astri keskusesse, kus avati kauplus 14. märtsil. Nii saab Narva Humana kohta öelda, et ta on samaaegselt 13-aastane ja 2-aastane.

Narva Humana avamine oli seotud mitme väljakutsega. Algusaastatel asus kaupluse ladu II korrusel, pood aga esimesel korrusel. Ning enne poe esmakordset avamist tuli kaup mügisaali tuua treppidest, sest just siis oli lift katki. Avapäeval vedas alt ka kaardimakse terminal, mis viis omakorda selleni, et lähikonna sularahaautomaadid sai tühjaks. Seda, et avamispäeval ukse taga pikk saba lookles, et ole aga midagi ebatavalist. Seda juhtub Humana uue kauba päeval tänaseni.

Astri Humana kollektiivi stabiilsus on unikaalne. Kuuest töötajast 4 on töötanud poes alates avamisest. “Uustulnukas” liitus kollektiiviga 11,5 aastat tagasi ning kaupluse juhataja 9 aastat tagasi. Võimalik, et töötajate pikaajalisuse taga on see, et pea igal töötajal on kanda ka direktorimüts. Näiteks pudi director ja Bags director. Hoolimata sellest, et tiitel võib olla mitteametlik, vastutusvaldkond on see-eest täiesti ametlik ja väga vajalik.

Kui uurisime, mis nimega Narva elanikud poodi hüüavad, siis nii kummalisi hüüdnimesid kui Rakvere poel Narva Humanale antud ei ole. Keskuse järgi kutsuti varem poodi Kerese Humanaks, nüüd Astri Humanaks, samuti poole euro poeks, sest kust siis veel lõpumüügi ajal 50 sendiga ägedaid asju võib leida.

Klientide tagasiside Google hinnangutena näitab, et pood on vajalik ja armastatud:

  • Astri keskuse Humanast leiab alati midagi põnevat
  • Hea koht, kust võid alati leida palju põnevaid asju / Great place, you can find a lot of interesting things
  • Hea koht!
  • Päris hea kaup!
  • Hea teenindus oli
×

Liitu meie uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab infot meie pakkumiste kohta.