EestiEnglishRussian

Saame tuttavaks – Jõhvi Humana

Jõhvi Humana on Humana kauplusteketis ainulaadne. Kui mitmed Humana kauplused on kolinud uutesse ruumidesse samas keskuses või samas linnas, siis Jõhvi Humana kolis ühest linnast teise. Nimelt avati kauplus esmakordselt 2014. aasta suvel Kohtla-Järvel, kuid mitmete asjaolude tõttu vahetas kauplus 2020. aastal täiskoosseisus asukohta ning avas 11. mail 2020 uksed Jõhvis JEWE keskuses.

Kaupluse kollektiiv on püsiv, kahel töötajal täitub peagi 10 aastat tööstaaži, kolmandal 8 aastat. Stabiilsuse põhjuseks loeb kaupluse juhataja nii soovi töötada klientidega kui huvi moe vastu.

10 tegevusaasta jooksul on kaupluse klientide seas ka palju väiksed lapsi suureks sirgunud, kes käivad aegajalt ikka kauplust külastamas ja töötajaid tervitamas. Jõhvi Humana juhataja Tatjana: “Kutsume neid naljatlemisi Humana lasteks, sest nad on meie silme all suureks sirgunud.”

Nii Jõhvis kui Kohtla-Järvel tegutsetud aastate jooksul on ette tulnud nii mõnigi naljakas seik. Näiteks ostavad kliendid tihti ära ka oma riided, mis nad koos kauplusest valitud kaubaga letile panevad. Seda, kas müts või sall on Humana kaubavalikust või kodust kaasas, ei pruugi müüja teada, sest väljapanek täieneb pidevalt. Soe soovitus – soodsam on isiklikud riided peas ja jalas hoida.

Teine kord pani klient just ostetud fööni pudi-padi kauba juurde, et käed oleks vabad riiete valimiseks. Valik tehtud, suundus ta toodetega kassasse, kuid fööni unustas. Suur oli järgmise kliendi rõõm, kui sai 1€ päeval Humanast tutt-uue fööni. Lõpuks küll kõik lahenes ning fööngi sai õigele omanikule tagastatud, kuid hea näide, et kauplust külastades tuleb oma asjadel silma peal hoida.

×

Liitu meie uudiskirjaga

Ole esimene, kes saab infot meie pakkumiste kohta.