2011. aasta oli Humana jaoks hoogsa laienemise aasta – avati viis uut kauplust. Aasta oli märgiline ka seepärast, et linnade esinduskeskused muutusid teise ringi kaubanduse suhtes vastuvõtlikumaks. Nii avati aasta jooksul Humana poed Võrus Kagukeskuses, Tallinnas Järve keskuses, Haapsalus Rannarootsi keskuses, Narvas Kerese keskuses. Saaremaal avati Humana pood Kuressaare Selveri majas.
Võru Humana avati 22. augustil. Kagukeskuse juhil oli enne avamist küll kahtlus, et “mitu kaltsuhunnikut välja pannakse”, avamise päeval pidi aga rõõmsalt tunnistama, et kauplus näeb väga esinduslik välja ja tõmbab palju kliente ligi.
Üks Humana missioonidest ongi lükata ümber taaskasutusega seotud stereotüüpe. Teise ringi poes hakkab klient end tundma sama hästi kui uute riiete poes. Või paremini, sest valik on nii palju suurem ja mitmekülgsem! Ühe Võru püsikliendi sõnadega: “Üllatusi ja elamusi pakkuv pood. Leiab asju, mida mujalt ei leia.”
2011. aastal, kui Võru pood avati, oli Humana 2 kauplustes uue kauba päeval päevahind 4€. Kuidagi läks Võrus ringlema lugu, et nii hea hind on ainult uue kaubavaliku päeval ja edasi lähevad hinnad kallimaks. Jutt lükati muidugi ruttu ümber ning täna teab iga Humana klient, et hinnad hakkavad peale uue kauba päeva liikuma allapoole, mitte ülesse.
Esimesed 7 aastat tegutses kauplus Kagukeskuse esimesel korrusel, 2018. aastal koliti teisele korrusele. Peamiseks põhjuseks oli väga väike ladu, mis muutis kauba ettevalmistamise keerukaks. Teise korruse ruumidega tuli kaasa suurem laopind, mis muutis meie töötingimused kohe palju paremaks. Seda näeb ka kollektiivi tööstaazhist, sest kõik töötajad on Humanas olnud pikalt, 5-11 aastat.
Võru Humanal on palju püsikliente. Võibolla peaks nendegi puhul staazhi lugema hakkama. Noorte osakaal klientuuris on samuti tõusmas, häid leide ja soovitusi jagatakse omavahel kohalikes sotsiaalmeediagruppides. Hüüdnimed, millega võrukad poodi kutsuvad, on näiteks Kaubamaja ja Võru Stockmann.